Yalın Aras - Can Yaman Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk Can Yaman
İnadına Aşk dizisi başrol erkek oyuncusu Yalın Aras karakterini canlandıracak olan isim genç ve yakışıklı oyuncu Can Yaman olacak. İnadına Aşk Yalın Aras rolünde izleyeceğimiz Can Yaman özellikle genç kızlar tarafından oldukça ilgiyle takip ediliyor. Yalın Aras İnadına Aşk dizisinde laz kızı Defne ile sürtüşmeli bir aşk hikayesi yaşayacak. İstanbullu asil bir ailenin torunu olan Yalın Aras, Arass Teknoloji’nin dahi patronudur. Modern bir aileden geldiğine bakmayın, Yalın Aras aslında tam bir dağ adamıdır. Kod yazmak dışındaki en büyük zevki dağda, ormanda dolaşmak ve avlanmaktır. Birlikte çalıştığı kuzeni Deniz Aras’ın aksine, sosyallikten nasibini almamıştır. Tatlı dil denen şeyden haberi yoktur. Hayatta en sevdiği insan olan kızkardeşi Yeşim'le bile iletişimi, kızın elbiselerine homurdanmaktan ibarettir. Yalın'ın kadınlarla olan mesaisi, arada tek gecelik ilişkilerden ibarettir. Kadınların erkekler kadar başarılı ya da zeki olabileceğine pek ihtimal vermez. Aşka inanmaz, romantizmin yakınından geçmez. Ancak Arass Teknoloji'ye bir bomba gibi düşen Defne, Yalın'ın ilk defa bir kadın hakkında kafa yormasına yol açar. Gerçi düşündükleri hiç de iyi şeyler değildir, bu nefes almadan saatlerce konuşabilen minik cadı Yalın'ın fena halde tepesini attırmaktadır. Fakat herkesin bildiği gibi büyük aşklar nefretle başlar ve Yalın da gıcık olduğu bu kızı kuzeni Deniz'den kıskandığını farkettiği zaman iş işten geçmiş olacaktır. Yalın Aras ile Defne'nin sürtlüşmeli aşkını izlerken keyifli anlar yaşayacağımıza şüphe yok.

Can Yaman Kimdir?

İnadına Aşk dizisinde Yalın Aras olarak karşımıza çıkacak olan Can Yaman, 1989'da İstanbul'da dünyaya geldi. Can Yaman'ın asıl mesleği avukatlıktır. Mezun olduktan sonra kısa bir süre mesleğini yapan Can Yaman tanıdıklarının yönlendirmesiyle oyunculuğa geçiş yapmış. Oyunculuk konusunda eğitimi olmayan Can Yaman asıl eğitimin sette olduğuna inanıyor. İlk dizisi olan Gönül İşleri'nde rol aldığı oyunculardan çok şey öğrendiğini ve onları hoca gibi gördüğünü belirten genç oyuncu Sinem Kobal'a hayran olduğunu belirtiyor. Can Yaman'ın en sevdiği oyuncular ise Şener Şen, Haluk Bilginer ve Uğur Yücel. Can Yaman özellikle Gönül İşleri Bedir karakteriyle oyunculukta önemli bir başarı elde ederek herkesin tanıdığı bir isim olmayı başardı. Can Yaman İnadına Aşk Yalın Aras karakteriyle dizide başrol erkek oyuncu olarak yerini alacak.

inadına aşk yalın aras kimdir, inadına aşk yalın aras gerçek adı, inadına aşk can yaman kimdir, can yaman biyografisi, can yaman boyu yaşı kilosu burcu, can yaman fotoğrafları, can yaman wikipedi, can yaman biyografisi, can yaman twitter instagram hesabı
Reklamlar
Yalın Aras - Can Yaman Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder