Deniz Aras - Cem Belevi Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk dizisi Deniz Aras karakterine hayat verecek isim Cem Belevi olacak. Cem Belevi'nin rol alacağı dizi genç kızlardan büyük ilgi göreceğe benziyor. Cem Belevi'nin hayat vereceği Deniz Aras, Arass Teknoloji’nin iki dahi çocuğundan biridir. Yalın'la birlikte kurduğu şirketin bel kemiği olan Deniz, dedesi ve kuzenleriyle birlikte aynı evde yaşamaktadır. Annesiyle babasını bir kazada kaybeden, kardeşi Nehir'i de eğitim için Amerika'ya gönderen Deniz, kendisini eğlenceye vurmuştur. Hayatta işi ve ailesi dışında hiçbir şeyi önemsememekte, her gece dışarı çıkıp her gece başka bir kadınla birlikte olarak paparazzilerin gözdesi olmayı sürdürmektedir. Dışardan bu hayatta hiçbir şeyden endişelenmeyen, eğlenceli ve yüzeysel bir karakter gibi görünen Deniz, günün birinde Ezgi ile karşılaşır ve ilk defa bir kızın kendisine yüz vermediğini görerek çok şaşırır. Elbette skor yapmak için bu güzel şeyin peşine düşer. Ama bu sefer sert kayaya tosladığını ve toslarken de fena halde aşık olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir. Cem Belevi müzik dünyasının yeni parlayan yıldızlarından birisi olarak İnadına Aşk dizisinde şarkı söyleyecektir. Dizide Cem Belevi şarkılarını duymak hiçte süpriz olmasa gerek.

Cem Belevi Kimdir?

İnadına Aşk dizisi Deniz Aras rolüyle karşımıza çıkacak olan Cem Belevi 4 Haziran 1987 yılında İzmir'de doğdu. Müzige olan ilgisi çocukluk yıllarından itibaren fark edildi. 7 yaşında ailesinin de desteği ile piano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış oldu ve 13 yaşında kendini en iyi ifade ettiği enstrümanı gitarla tanıştı. Okul yıllarında sayısız konserler veren Cem Belevi, ilk bestelerini de o yıllarda yapmaya başladı. 18 yaşında vizyonunu genişletme ve farklı kültürleri tanıma isteği ile üniversite eğitimini İngiltere'de almaya karar verdi ve 5 yılını geçireceği ada ülkesinin yolunu tuttu. Cem Belevi, İngiltere'de ilk 6 ay Cambridge'te dil eğitimi, sonrasında 1 sene Londra David Game College'ta ekonomi ve 3 sene Brunel Üniversitesi?nde Uluslararasi İşletme okuyarak üniversite eğitimini başarıyla tamamladı. Cem Belevi'nin müziğe olan tutkusu üniversite yılları boyunca artarak devam etti. Londra'nın büyüleyici ve romantik atmosferinde onlarca besteler yapan Cem Belevi, orada kaldığı yıllarda London Scholl Of Contemporary Music (LCCM)'te; Blues, Jazz ve Şan eğitimi aldı. Ayrıca birçok dernek organizasyonları ve çeşitli etkinliklerde de şarkılarını söyleme fırsatı buldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyerine Londra?da dünyaca ünlü bir şirkette çalışarak başlayan Cem Belevi, kısa bir sure sonra içindeki profesyonel müzik yapma ve şarkı söyleme tutkusunu daha fazla ertelememek için, çevresinin de baskısıyla her şeyi bırakıp Türkiye?ye döndü. 2011 yılında yakın aile dostu Osman Taşdaş ile albüm çalışmalarına başladı. Cem Belevi söz ve müziklerinde kendi imzası bulunan şarkılarından oluşan "Bilmezsin" isimli ilk albümünü 2013'te müzikseverlerin beğenisine sundu. Uzun yıllar söz ve müziğini yaptığı şarkılarını; geniş kitlelerle paylaşan, iyi bir yorumcu olmayı hedefleyen genç sanatçının ilk albümündeki şarkı düzenlemeleri ise Osman Taşdaş imzası taşıyor. Cem Belevi oyunculuk hayatına ilk adımları atmakla beraber bu alanda da kendini ispatlayacak bir isimdir. Genç sanatçıya başarılar dileriz.

inadına aşk deniz aras kimdir, inadına aşk cem belevi, inadına aşk cem belevi şarkıları, inadına aşk dizisi oyuncuları, inadına aşk cem belevi boyu yaşı kilosu, cem belevi twitter instagram hesabı
Reklamlar
Deniz Aras - Cem Belevi Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder